Lista uczestników

/w kolejności zgłoszenia/


Kadra:

1.  Mateusz Sebastian Krakowczyk
2.  Kacper Sebastian Lawera 
3. Karolina Dądela
4. Daniel Mielnik
5. Mikołaj Nowak
6.  Lidia Lappo
7. Julia Liszniańska
8. Miłosz Kierepka
9. Katarzyna Mikulska
10. Mikołaj Bartoszewski
11. Jacek Gębala
12. Jakub Pawlikowski
13. Alicja Matulewicz
14. Dawid Maksymowski
15. Jakub Garwoła
16. Paweł Szewczyk
17. Daria Radomska

Rocznik 2017:
1. Mateusz Kruk – Kolonizacja Księżyca, czyli to już nie tylko marzenia
2. Paweł Sieczak – Przepraszam za spóźnienie – Kosmiczny Teleskop Jamesa Webba
3. Jan Nowosielski – EHT, czyli jak zrobić zdjęcie czarnej dziurze
4. Szymon Ryszkowski – Asymetria barionowa – o jednej z największych zagadek współczesnej astronomii
5. Małgorzata Pluskota – Gdy zgaśnie ostatnia gwiazda
6. Kacper Dądela – Misja BepiColombo
7. Maria Popławska – DART – Double Asteroid Redirection Test
8. Elżbieta Derda – Brama na Układ Słoneczny – projekt Lunar Gateway
9. Radosław Kubiś – Misja InSight i pierwszy kret na Marsie
10. Emilia Rzepka – Kosmiczny teleskop Chandra
11. Aleksandra Adamczak – Emisja neutrin z blazara, czyli o odkryciu IceCube
12. Kacper Śledź – Kosmiczny Łowca –  o TESS słów kilka
13. Maria Puciata-Mroczynska – Mikrosoczewkowanie grawitacyjne i projekt OGLE
14. Szymon Antkowiak – AA w innym znaczeniu – astronomia amatorska
15. Tymoteusz Domeradzki – Dlaczego galaktyki umierają?
16. Michał Stefanik – XMM Newton czyli gamma obserwatorium ESA
17. Olga Zaborska – Kolejny gość w Układzie Słonecznym – odkrycie Komety Borisov

Rocznik 2018:
1. Jarosław Socha – Od Erosa, przez Ryugu aż po Bennu, czyli mitologiczna przechadzka po planetoidach
2. Krystyna Syty – Kolonizacja Wenus
3. Aleksander Gawron – IDA, czyli jak chronić niebo przed zanieczyszzeniem światłem.
4. Joanna Wieteska – China, China, China – chiński program kosmiczny
5. Małgorzata Kuczera – Kosmiczna sonda Rosetta
6. Zofia Wojtkowiak – Egzoplanety i kosmologia – Nagroda Nobla 2019 w dziedzinie fizyki
7. Małgorzata Czachowska – Jak to jest przelecieć przez pył kosmiczny?
8. Michał Rząsa – LIGO, czyli jak zaobserwować fale grawitacyjne
9. Michał Kucharski – Eksperymenty na orbicie – badania prowadzone na ISS
10. Łukasz Bargieł  Centaury – kapsuły czasu Układu Słonecznego